Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich.
Czas na złożenie zwrotu

Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie wręczonego przez Sklep oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Odstąpienie od umowy oraz zwrot zakupionego towaru

W razie odstąpienia od umowy, umowa sprzedaży jest uważana za niezawartą, a Klient jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Termin czternastodniowy, w którym Klient może odstąpić od umowy, liczy się od dnia w którym Klient objął produkt w posiadanie.

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Dodatkowe koszty

Klient odstępujący od umowy sprzedaży, ponosi jedynie koszty odesłania produktu do sprzedawcy.


Pełny regulamin sklepu nois.pl znajdziesz tutaj.